Květinářství Hradec Králové
Květinářství Hradec Králové

Květinářství Hradec Králové

Navštivte nás v Květinářství Voňka v Hradci Králové, specializujeme se na moderní vazby řezaných květin, flowerboxy, luční květiny, svatební i smuteční kytice a vlastní produkty jako jsou kokedamy, aerária a sezónní věnce. V nabídce máme i řadu pokojových rostlin, stylových květináčů a venkovních květin. Těšíme se na vás!

Otevírací doba
Po - Pá 8 - 18
So 8 - 13
Řezané květiny
Řezané květiny

Řezané květiny

V našem květinářství naleznete obrovský výběr klasických, lučních i exotických řezaných květin! Dbáme na kvalitu, aby Vám rozkvetlá radost vydržela co nejdéle.

Vázané kytice
Vázané kytice

Vázané kytice

Kytice k narozeninám, svátku, z lásky, na návštěvu nebo jen tak pro radost?

V našem květinářství Voňka nabízíme široký výběr kvalitních sezónních květin. Rádi pro Vás připravíme moderní květinovou vazbu, jednodruhový pugét i kytici ve volném lučním stylu.

Flowerboxy
Flowerboxy

Flowerboxy

Květiny ve flowerboxu vydrží déle než ve váze a navíc vypadají naprosto skvěle. V Květinářství Voňka nabízíme hned několik druhů i velikostí stylových flowerboxů v několika provedeních.

Pokojovky
Pokojovky

Pokojovky

V našem Květinářství Voňka nabízíme kromě řezaných květin také řadu pokojových rostlin, které Vám zútulní Váš domov.

S výběrem té pravé pokojovky Vám rádi pomůžeme a samozřejmě i poradíme, jak se o rostlinu správně starat, aby se jí u vás doma báječně dařilo. Domácí květiny Vám totiž péči, kterou jim dopřejete, mnohonásobně vrátí.

Pokud máte nějaké speciální přání a sháníte konkrétní druh, neváhejte se nás zeptat, rádi pro Vás kvalitní zdravou rostlinu seženeme.

Venkovní květiny
Venkovní květiny

Venkovní květiny

Sezónně v Květinářství Voňka nabízíme také nejoblíbenější venkovní květiny na ozdobení Vašich oken, balkónů či zahrádek.

Jistě oceníte také výběr ze mnoha druhů květináčů, substrátů, hnojiva a dalších potřeb pro zahrádkáře.

 

Kokedamy a aerária
Kokedamy a aerária

Kokedamy a aerária

Koho by neokouzlily kokedamy!

V našem Květinářství Voňka vyrábíme kokedamy různých druhů. Jedná se o speciální způsob pěstování rostlin, který pochází z Japonska. Funkci květináče při něm plní mechová koule. Kokedama může viset v prostoru nebo jen tak ležet na misce.

Aerária jsou skleněné nádoby, které se perfektně hodí pro pěstování například tilandsií, perfektně vypadají zavěšené v prostoru, ale i umístěné jako dekorace na stole.

Pečování o závěsné rostlinky není složitější než s jinými pokojovými rostlinami, liší se pouze ve způsobu zalévání.

 

Aranže a věnce
Aranže a věnce

Aranže a věnce

K našim velkým zálibám v Květinářství Voňka patří také aranžování květin a věnců. Pro různá období v roce je možné vyzdobit svůj domov nebo dům v jiném stylu, tak se zastavte vybrat si to pravé!

Smuteční vazby
Smuteční vazby

Smuteční vazby

V případě, že Vás potká nešťastná událost spojená se ztrátou blízkého, i v této chvíli se na naše služby můžete obrátit. Do smutečních moderních kytic, věnců a dalších dekorací vám citlivě pomůžeme vybrat vhodné druhy květin, jejich barvu i počet.

Vánoce 2023
Vánoce 2023

Vánoce 2023

Jak my milujeme vánoční dekorace a aranže. V našem Květinářství Voňka vážeme adventní věnce, aranžujeme svícny a připravujeme další vánoční dekorace. Nahlédněte do našeho alba, kde najdete zlomek naší práce z Vánoc 2023.

Telefon: +420 604 773 457

E-mail:

IČO: 45980012

DIČ: CZ6101161473

Mánesova 763
Hradec Králové 500 02

Navigovat sem