Květinářství Hradec Králové
Květinářství Hradec Králové

Květinářství Hradec Králové

Navštivte nás v Květinářství Voňka v Hradci Králové, specializujeme se na moderní vazby řezaných květin, flowerboxy, luční květiny, svatební i smuteční kytice a vlastní produkty jako jsou kokedamy, aerária a sezónní věnce. V nabídce máme i řadu pokojových rostlin, stylových květináčů a venkovních květin. Těšíme se na vás!

Otevírací doba
Po - Pá 8 - 18
So 8 - 13
Řezané květiny
Řezané květiny

Řezané květiny

V našem květinářství naleznete obrovský výběr klasických, lučních i exotických řezaných květin! Dbáme na kvalitu, aby Vám rozkvetlá radost vydržela co nejdéle.

Vázané kytice
Vázané kytice

Vázané kytice

Kytice k narozeninám, svátku, z lásky, na návštěvu nebo jen tak pro radost?

V našem květinářství Voňka nabízíme široký výběr kvalitních sezónních květin. Rádi pro Vás připravíme moderní květinovou vazbu, jednodruhový pugét i kytici ve volném lučním stylu.

Flowerboxy
Flowerboxy

Flowerboxy

Květiny ve flowerboxu vydrží déle než ve váze a navíc vypadají naprosto skvěle. V Květinářství Voňka nabízíme hned několik druhů i velikostí stylových flowerboxů v několika provedeních.

Pokojovky
Pokojovky

Pokojovky

V našem Květinářství Voňka nabízíme kromě řezaných květin také řadu pokojových rostlin, které Vám zútulní Váš domov.

S výběrem té pravé pokojovky Vám rádi pomůžeme a samozřejmě i poradíme, jak se o rostlinu správně starat, aby se jí u vás doma báječně dařilo. Domácí květiny Vám totiž péči, kterou jim dopřejete, mnohonásobně vrátí.

Pokud máte nějaké speciální přání a sháníte konkrétní druh, neváhejte se nás zeptat, rádi pro Vás kvalitní zdravou rostlinu seženeme.

Mechové obrazy
Mechové obrazy

Mechové obrazy

Kousek lesa domů?
Mechové obrazy jsou krásnou přírodní dekorací přímo ze stabilizovaného mechu.
V Květinářství Voňka je vyrábíme ručně, každý je tedy originál!

Vždy jich máme několik na prodejně, případně vám ho rádi vytvoříme na míru vašemu interiéru.

Venkovní květiny
Venkovní květiny

Venkovní květiny

Sezónně v Květinářství Voňka nabízíme také nejoblíbenější venkovní květiny na ozdobení Vašich oken, balkónů či zahrádek.

Jistě oceníte také výběr ze mnoha druhů květináčů, substrátů, hnojiva a dalších potřeb pro zahrádkáře.

 

Kokedamy a aerária
Kokedamy a aerária

Kokedamy a aerária

Koho by neokouzlily kokedamy!

V našem Květinářství Voňka vyrábíme kokedamy různých druhů. Jedná se o speciální způsob pěstování rostlin, který pochází z Japonska. Funkci květináče při něm plní mechová koule. Kokedama může viset v prostoru nebo jen tak ležet na misce.

Aerária jsou skleněné nádoby, které se perfektně hodí pro pěstování například tilandsií, perfektně vypadají zavěšené v prostoru, ale i umístěné jako dekorace na stole.

Pečování o závěsné rostlinky není složitější než s jinými pokojovými rostlinami, liší se pouze ve způsobu zalévání.

 

Aranže a věnce
Aranže a věnce

Aranže a věnce

K našim velkým zálibám v Květinářství Voňka patří také aranžování květin a věnců. Pro různá období v roce je možné vyzdobit svůj domov nebo dům v jiném stylu, tak se zastavte vybrat si to pravé!

Smuteční vazby
Smuteční vazby

Smuteční vazby

V případě, že Vás potká nešťastná událost spojená se ztrátou blízkého, i v této chvíli se na naše služby můžete obrátit. Do smutečních moderních kytic, věnců a dalších dekorací vám citlivě pomůžeme vybrat vhodné druhy květin, jejich barvu i počet.

Vánoce 2021
Vánoce 2021

Vánoce 2021

Jak my milujeme vánoční dekorace a aranže. V našem Květinářství Voňka vážeme adventní věnce, aranžujeme svícny a připravujeme další vánoční dekorace. Nahlédněte do našeho alba, kde najdete zlomek naší práce z Vánoc 2021.

Telefon: +420 604 773 457

E-mail:

IČO: 45980012

DIČ: CZ6101161473

Mánesova 763
500 02 Hradec Králové

Navigovat sem